Social Hub (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Icon
ur: آئیکن

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی
