Social Hub (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Error
af: Fout

en: All
af: Alle

en: Configuration
af: Konfigurasie
