Social Hub (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: Error
bs: Greška

en: All
bs: Sve

en: Inline
bs: U liniji
