Social Hub (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Label
hy: Պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
