Social Hub (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Error
kn: ದೋಷ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Available plugins
kn: ಲಭ್ಯ ಪ್ಲಗ್ಇನ್‍ಗಳು

en: Plugins
kn: ಪ್ಲಗ್‌ಇನ್‌ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್
