Social Hub (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Label
ku: پێناس

en: Text
ku: دەق

en: Email
ku: ئیمێل

en: Error
ku: هەڵە

en: All
ku: هەموو

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Minified
ku: بچووککراوە

en: About
ku: دەربارە
