Social Hub (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Label
nn: Etikett

en: Error
nn: Feil

en: All
nn: Alle

en: here
nn: her

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Link settings
nn: Lenkeinnstillingar
