Social Hub (8.x-1.2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་
