Social Hub (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Label
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: All
eu: Guztiak

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Example
eu: Adibide

en: here
eu: hemen

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Link type
eu: Esteka mota

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Follow
eu: Jarraitu
