Social Hub (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: All
ka: ყველა

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: External
ka: გარე

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Plugins
ka: ჩანართები
