Social Hub (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: Error
kk: Қате

en: All
kk: Барлық

en: Twitter
kk: Твиттер
