Social Hub (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Email
bn: ইমেইল

en: Error
bn: ত্রুটি

en: All
bn: সমস্ত

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
