Social Hub (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Text
el: Κείμενο

en: Error
el: Σφάλμα

en: All
el: Όλες

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: here
el: εδώ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: External
el: Εξωτερικό

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: Minified
el: Ελαχιστοποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου
