Social Hub (8.x-1.2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Error
fil: Mali

en: All
fil: Lahat

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
