Social Hub (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Text
is: Tekstur

en: Error
is: Feilur

en: All
is: Øll

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um
