Social Hub (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Label
ro: Etichetă

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Email
ro: email

en: Error
ro: Eroare

en: All
ro: Toate

en: Example
ro: Exemplu

en: here
ro: aici

en: Configuration
ro: Configurație

en: Attributes
ro: Atribute

en: External
ro: Extern

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Link type
ro: Tip de legătură

en: Plugins
ro: Plugin-uri

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Embed
ro: Încorporat

en: Link settings
ro: Setările legăturii

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
