Social Hub (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Icon
sr: Икона

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка
