Social Hub (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Label
sv: Etikett

en: Icon
sv: Ikon

en: Email
sv: E-post

en: Error
sv: Fel

en: All
sv: Alla

en: Inline
sv: Löpande

en: Example
sv: Exempel

en: here
sv: här

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Link text
sv: Länktext

en: External
sv: Extern

en: CSS classes
sv: Stilmallsklasser

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Available plugins
sv: Tillgängliga plugins

en: Plugins
sv: Insticksprogram

en: Minified
sv: Förminskad

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Embed
sv: Bädda in

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Link settings
sv: Inställningar för länk

en: Share on Facebook
sv: Dela på Facebook

en: Share on Twitter
sv: Dela på Twitter

en: Social Media Links
sv: Sociala medier länkar

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
