Social Link Field (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Field types
az: Sahə növləri
