Social Link Field (2.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Field types
be: Тыпы палёў
