Social Link Field (2.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Email
cs: E-mail

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Field types
cs: Typy polí
