Social Link Field (2.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Homepage
da: Hjemmeside

en: Email
da: E-mail

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Field types
da: Felttyper
