Social Link Field (2.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
