Social Link Field (2.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Homepage
es: Página principal

en: Email
es: Correo electrónico

en: Orientation
es: Orientación

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Field types
es: Tipos de campo
