Social Link Field (2.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Homepage
et: Veebileht

en: Email
et: E-kiri

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: - Select -
et: - Vali -

en: Field types
et: Väljade tüübid
