Social Link Field (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Email
eu: Eposta

en: Vertical
eu: Bertikal

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Field types
eu: Eremu motak
