Social Link Field (2.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Field types
fi: Kenttätyypit
