Social Link Field (2.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Homepage
fr: Page d'accueil

en: Email
fr: Courriel

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Field types
fr: Types de champs
