Social Link Field (2.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Homepage
hu: Címlap

en: Email
hu: E-mail

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Orientation
hu: Tájolás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Field types
hu: Mezőtípusok
