Social Link Field (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Homepage
id: Laman beranda

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Field types
id: Jenis bidang isian
