Social Link Field (2.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Email
is: Netfang

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: - Select -
is: - Velja -

en: Field types
is: Tegundir svæða
