Social Link Field (2.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Homepage
ja: ホームページ

en: Email
ja: メール

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Instagram
ja: インスタグラム
