Social Link Field (2.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური
