Social Link Field (2.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Email
lv: E-pasts

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
