Social Link Field (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
