Social Link Field (2.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Homepage
pt: Página inicial

en: Orientation
pt: Orientação

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Field types
pt: Tipos de campo
