Social Link Field (2.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Homepage
th: หน้าหลัก

en: Email
th: อีเมล

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
