Social Link Field (2.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Homepage
vi: Trang chủ

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: - Select -
vi: - Chọn -
