Social Link Field (2.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: - Select -
ar: - اختر -
