Social Link Field (2.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Homepage
hi: मुख पृष्ठ

en: Email
hi: ईमेल

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: - Select -
hi: - चुनें -
