Social Link Field (2.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Email
it: E-mail

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Field types
it: Tipi di campo
