Social Link Field (2.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: - Select -
jv: - Pilih -
