Social Link Field (2.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Email
ne: ईमेल

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Social Links
ne: सामाजिक लिङ्कहरू
