Social Link Field (2.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Orientation
pl: Orientacja

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Field types
pl: Typy pól
