Social Link Field (2.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Homepage
sv: Hemsida

en: Email
sv: E-post

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Orientation
sv: Orientering

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Field types
sv: Fälttyper
