Social Link Field (2.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Homepage
tr: Anasayfa

en: Email
tr: E-posta

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Field types
tr: Alan tipleri
