Social Link Field (2.0.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Field types
uk: Типи полів

en: Youtube Channel
uk: Канал Youtube
