Social Link Field (2.1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Email
hr: E-pošta

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: - Select -
hr: - Odaberi -
