Social Link Field (2.1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Email
nl: E-mail

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Social Links
nl: Sociale links

en: Social links
nl: Sociale links
