Social Link Field (2.1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Homepage
ru: Домашняя страница

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Orientation
ru: Ориентация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Field types
ru: Типы полей
